Welcome Visitor: Login to the siteJoin the site

R rated scenes from my books

Novel By: Alexandra Angelheart
Erotica


I'm writing books in hebrew on my website, and this is the book where I'll put my R rated scenes. View table of contents...


Chapters:

1

Submitted:Feb 3, 2013    Reads: 515    Comments: 1    Likes: 0   


[71] אלאנה

"תארזי את החפצים שלך, אלאנה."

פניתי להסתכל על וויל בהפתעה. ישבנו בחדר שלו, בזמן שאני עשיתי שיעורים לחופש והוא קרא את התסריט שלו לאחד מהסרטים בהם עמד להשתתף - לפחות עד שקלייטון התקשר אליו. "למה?" שאלתי, מבטי נטוע עליו בזמן שהוא פתח את ארונו והחל לשלוף את בגדיו שלו.

"אנחנו נוסעים לחופשה," הוא אמר באנחה כבדה. "את ואני. לבד."

צמרמורת מהסוג הטוב ביותר חלפה בי. "למה?" שאלתי, למרות שלא התנגדתי בכלל לרעיון של וויל ואני בחופשה לבדנו, בלי אף אחד, רק הוא ואני...

הסמקתי רק מלחשוב על כך.

וויל המשיך להעמיס בגדים במזוודתו. "הפפראצי גילה איפה אני גר, מסתבר," הוא אמר במרירות. "ועכשיו הפוץ הקטן מנסה לקחת תמונות מחיי הפריטיות הכי פריטיים שלי. קלייטון אמר שהוא הולך לשכור תגוברת בטחונית בשביל לתפוס את המנוול, ובינתיים אנחנו צריכים לצאת מהעיר."

"למה גם אני?" שאלתי, קמה ממקומי בכל זאת ומתחילה לארוז את בגדי. כבר התחלתי להתמקם בחדרו של וויל - בגדינו היו משולבים ביחד בארון, נעלינו מפוזרות ביחד, ואפילו השתמשנו באותה משחת שיניים לפני שהלכנו לישון.

"כי הם רוצים לתפוס גם תמונות שלך, החברה שלי," הוא עצר לפתע את פעולותיו ופנה להביט בי, צער בעיניו. "סליחה שגררתי אותך לכל זה." הוא אמר בשקט.

נאנחתי. "זו רק אחת מהמשוכות שצריך לעבור, וויל," אמרתי לו, מתקרבת לעברו וכורכת את ידי סביב צווארו. "ואם זה דורש שנסע מחוץ לעיר לחופשה רק אתה ואני, אז אנחנו נעבור את זה."

שפתיו התעקלו לחיוך ממזרי לפתע בזמן שידיו נתלפפו סביב מותניי, ידיו על ישבני. "את יודעת מה זה אומר כשבחור ובחורה יוצאים ל'חופשה', ליין?" הוא שאל, קולו נמוך, צרוד וסקסי לפתע, והוא רכן כך ששפתיו דגדגו את אוזני.

עמדתי על קצות אצבועתיי, עוצמת את עיניי למגע. "זה אומר רק אתה ואני, בחדר עם מיטה אחת, ללא בגדים," אמרתי חזרה בקול צרוד משלי.

ידיו נדדו לירכי, מושכות אותי אלי, ממשמשות. "הו כן," הוא לחש, שפתיו מנשקות את תנוך אוזני. "ללא בגדים נשמע מזמין בהחלט."

צחקקתי, מסמיקה תוך כדי. סוף כל סוף הגיע הרגע המיוחל בו לא רק נהיה רחוקים מכולם, לבדנו איפשהו, אלא גם נעשה... אלוהים שיעזור לי.

הוא צחק צחוק נמוך ושחרר אותי בבת אחת. "ועכשיו תארגני מזוודות כדי שנוכל לצאת לדרך," הוא אמר בקול פוקד, מחייך חיוך מרוצה.

חייכתי אליו חזרה, ותוך שעתיים מצאתי את עצמי באלפא-רומאו של וויל, נוסעת איתו הרחק מהעיר. המזוודות שלנו היו בתא המטען, לאחר שאמורי וקסאבי, היחידים שנכחו בבית באותו רגע, עזרו לנו לסחוב אותן. נאלצנו לארוז הרבה בגדים כי לא ידענו לכמה זמן נעדר.

כמובן, נאלצתי גם ליידע את אחיי ואת האנה וכריסטי על כך. האנה וכריסטי איחלו לי בהצלחה נרגשת, והודיעו לי שאני סוף-סוף הולכת להפוך להיות אישה ולהיות חלק מחבורת הלא-בתולות שלהן. אמורי לא נשמע נלהב מהרעיון, אבל נאנח ואמר שהגיע הזמן. אדי מצידה הייתה נרגשת לשמוע על כך ואפילו התקשרה לוויל והודיעה לו לעשות את החופשה הזאת כמה שיותר רומנטית בשבילי.

בנסיעה עברנו על פני חוף הים שלי, איפה שאהבתי הכי להיות. נזכרתי בלילה זרוע הכוכבים ההוא, שבו ישבתי בו עם וויל ודיברנו על כל מיני דברים. זה היה אחד הלילות הבלתי נשכחים בחיי - לחלוק את המקום הסודי שלי עם מישהו שאני אוהבת, לדבר על סתם דברים יומיומיים עם מישהו שאני אוהבת... אלו דברים שלא חלמתי לעשות לפני כמה חודשים עם אף אחד. ובטח שלא עם וויל בלק, מכל האנשים בעולם.

"על מה את חושבת?" וויל שאל אותי, מלכסן את מבטו לעברי.

חייכתי. "זוכר את הלילה ההוא שישבנו כאן בחוף הים?" שאלתי אותו.

הוא חייך גם כן. "איך אני יכול לשכוח?"

צחקתי. "אני כבר לא יכולה לחכות שנגיע..." החלפתי נושא.

"תאמיני לי, גם אני לא יכול," הוא בהחלט נשמע נלהב. "ויש לי כבר רשימת דברים לעשות."

"כמו מה?" שאלתי בהפתעה. "אנחנו נוסעים בסך הכל למלון באזור של מלונות. מה כבר יש לעשות שם?"

"זה לא סתם 'מלון', גברת מגוריאן," הוא הודיע לי. "זה מלון חמישה כוכבים, שיש שם מסעדה שזכתה בכמה וכמה כוכבי מישלינג, אז נא לא לזלזל. וזה אחד המלונות הכי יקרים בעולם, לידיעתך, שלא לדבר על תפוס כמעט כל ימות השנה. קלייטון נאלץ לעזור לי להשיג חדר במלון הזה - ולא סתם חדר, אלא סוויטה."

סנטרי נפל לרצפה מרוב שוק. "אל תגיד לי שהוצאת על החופשה הזאת כל כך הרבה כסף!" התקוממתי.

הוא גלגל את עיניו. "יש לי יותר מידי כסף גם ככה, ליין. אז למה לא לפנק את עצמנו אם אנחנו יכולים?" הוא לכסן מבטו לעברי.

הסמקתי מעט ושאלתי, "אז מה אתה מתכנן לנו?"

"יש במלון ספא וברכה ענקית - שלא לדבר על אירועים בערב. לדוגמא, היום כשאנחנו מגיעים, יש הופעת מחווה לבון-ג'ובי של איזו להקה מפורסמת שעושה מחוות כאלו ואחרות." הוא חייך חיוך מעט סודי. "להופעה הזאת אנחנו נלך בטוח."

צמצמתי את עיניי בחשדנות

0

| Email this story Email this Novel | Add to reading listReviews

About | News | Contact | Your Account | TheNextBigWriter | Self Publishing | Advertise

© 2013 TheNextBigWriter, LLC. All Rights Reserved. Terms under which this service is provided to you. Privacy Policy.